Get Adobe Flash player


Wizaż i makijaż

1

 

Zadaniem dobrej wizażystki jest odnalezienie indywidualnych cech klientki, aby podkreślić jej niepowtarzalność i naturalne piękno. Podczas pracy kieruje się życzeniami klientki oraz aktualnie panującymi trendami. Trwałoś i jakości makijażu gwarantują profesjonalne kosmetyki. Różnorodność produktów, którymi dysponuję pozwala na dopasowanie makijażu do indywidualnych potrzeb i spełnienie każdych oczekiwań. Bogata oferta baz, korektorów, podkładów, cieni pozwala wyczarować najpiękniejsze makijaże. Profesjonalnie wykonany makijaż dodaje pewności siebie i pomaga wyglądać pięknie w każdej sytuacji. Każdy makijaż utrwalany jest profesjonalnymi fixerami, dzięki czemu pozostanie świeży i nienaruszony nawet przez cała dobę. 

 

 

 

 

 

Makijaż dzienny 2

 

Makijaż dzienny ma na celu zaakcentowanie korzystnych cech twarzy. Podstawą perfekcyjnego makijażu jest podkład dobrany do rodzaju skóry, który wyrównuje jej powierzchnię i koloryt. Do oczu, ust i policzków stosuje się kolory matowe i stonowane Aby nadać twarzy świeżości nakładamy róż, który powinien harmonizować z kolorem pomadki. 

 

 

 

 

 

 

 

Makijaż wieczorowy wizaz-i-makijaz

 

 

Makijaż Wieczorowy różni się od dziennego kolorami, ponieważ przytłumione światło świec czy światło elektryczne pochłanieją kolory. Aby wyostrzyć kontury, co wygląda korzystniej przy sztucznym oświetleniu, wybieramy ciemniejszy podkład oraz kontrastowe cienie do powiek. Nakładamy również więcej różu i tuszu do rzęs. Na życzenie Klientki na twarzy i dekolcie rozprowadzamy drobinki złota oraz przyklejamy sztuczne rzęsy.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Makijaż ślubny 3
Makijaż ślubny to rodzaj makijażu, który łączy w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Makijaż Panny Młodej ma za zadanie z jednej strony w dyskretny, subtelny sposób podkreślić rysy twarzy, piękno jej urody, a z drugiej zaś ukryć jej niedoskonałości np: przebarwienia, sińce pod oczami, zaczerwienienia. Korekta twarzy powinna również dotyczyć kształtu twarzy, który powinien być zbliżony do owalu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Makijaż fotograficzny 5

 

Makijaż fotograficzny jest inny od ?zwykłego? makijażu. Aparat fotograficzny wyłapuje wszelkie niedoskonałości  makijażu, dlatego powinien on być bardzo starannie wykonany. Makijaż wymaga spójności i porozumienia między wszystkimi osobami, które pracują przy realizacji danej sesji. Musi uwzględniać zamierzenia fotografa, projekt, a także światło oraz technikę, jakich fotograf będzie używał.